Pn.-Pt. 8:00-16:00 | Masz pytanie? zadzwoń! +48 570 240 980 | napisz info@webadruk.pl
Zalety banerów reklamowych zewnętrznych

Zalety banerów reklamowych zewnętrznych. Umieszczenie reklamy zewnętrznej na elewacjach budynków, może nie tylko zapewnić reklamę towarów i usług, ale także stać się doskonałym przewodnikiem dla potencjalnych nabywców i konsumentów. Do chwili obecnej jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych rodzajów reklamy są banery reklamowe zewnętrzne. To promocja stosowana wszędzie, dzięki której można być widocznym zarówno dla kierowców pojazdów, jak i pieszych.Trzeba powiedzieć, że banery to zewnętrzne konstrukcje reklamowe, które posiadają takie cechy jak: uniwersalność, niska cena, trwałość i wysoki poziom skuteczności.

Zalety banerów reklamowych zewnętrznych

Określenie baner oznacza kolorowy obraz o różnych parametrach i kształtach, który znajduje się w polu widzenia na elewacjach budynków. Zasadniczo ten rodzaj reklamy zewnętrznej jest zamawiany, aby w jak najkrótszym czasie zdobyć rozpoznawalność marki firmy i przykuć uwagę kupujących. Baner to konstrukcja winylowa z graficznym obrazem i informacją tekstową, które są nanoszone na płótno za pomocą wielkoformatowej maszyny drukarskiej.

Takie płótno ma wysoki stopień wytrzymałości i niezawodności i nie boi się negatywnego wpływu środowiska lub niekorzystnych warunków pogodowych. Ze względu na trwałość i nowatorskie metody nanoszenia wizerunku, banery są reklamą zewnętrzną, która może być użytkowana przez kilka lat.

Drukarnia cyfrowa Weba zajmuje się produkcją banerów reklamowych zewnętrznych i wykorzystuje do tego materiał do druku solwentowego Blockout, który jest bardzo elastyczny, wyposażony w czarną wkładkę, uniemożliwiającą prześwit światła, co gwarantuje zadruk po obu stronach materiału. Drukarnia korzysta także z materiału Frontlit posiadającego specjalna strukturą i gramaturę zapewniające długą żywotność baneru.

Główne zalety banerów reklamowych zewnętrznych:

Obecne techniki i technologie marketingowe zapewniają ogromną liczbę sposobów promowania produktów. Jednymi z najpopularniejszych są banery, które mają wiele zalet w stosunku do innych urządzeń reklamowych:

  • Odporność na zużycie. Banery wykonane z płótna winylowego mogą służyć przez długi czas, są odporne na negatywne czynniki atmosferyczne: brud, wodę, kurz, co pozwala na wygodne wykorzystanie ich jako reklamy zewnętrznej.
  • Polityka niskich cen. W porównaniu z innymi rodzajami sprzętu reklamowego, banery są reklamą zewnętrzną wymagającą niewielkiej inwestycji finansowej.
  • Łatwe w użyciu. Banery nie wymagają trudnej pielęgnacji, jednak do czyszczenia arkusza winylowego lepiej wezwać doświadczonych specjalistów, ponieważ przy użyciu detergentów niskiej jakości obraz na arkuszu może stać się bezużyteczny.

Gdzie zamówić banery reklamowe zewnętrzne?

Aby banery reklamowe zewnętrzne spełniły swoje funkcje muszą być wykonane przez firmę specjalizującą się w produkcji takich nośników reklamy. Weba – drukarnia cyfrowa do produkcji banerów wykorzystuje tkaninę winylową dzięki czemu są one łatwe w montażu, transporcie, konserwacji. Takie obrazy nie obawiają się trudnych warunków pogodowych ani uszkodzeń. Drukarnia bazuje na druku wielkoformatowym, dlatego banery można zastosować na każdej powierzchni, sprzyja temu zagrzewanie rękawów oraz tuneli a także oczkowanie.  

Korzyści z zewnętrznych banerów reklamowych

Dobrą reklamę widać z daleka. Banery są najlepsze. Te ogromne płótna reklamowe wiszą nad ruchliwymi autostradami i pokrywają całe elewacje domów. To dzięki dużym rozmiarom banery widoczne są z dużej odległości co powoduje ich dostrzeżenie przed dużą grupę potencjalnych klientów. Baner pozostawia miejsce na kreatywność. Z powodzeniem można go wykorzystać do ogłoszenia premiery nowego produktu całemu miastu lub skierowania przechodniów do sklepu za rogiem.

Rozmiar banera zależy od celów, a wybór materiału zależy od rozmiaru. Zadanie to odwołanie się do szerokiego grona, na przykład poinformować o otwarciu dużego sklepu, promocji dużej marki. Dla właścicieli firm o różnym profilu działalności to bardzo dobry sposób zainteresowania klientów swoimi produktami lub usługami.  

Wnioski

Banery reklamowe zewnętrzne mogą mieć dowolny rozmiar i niestraszny im deszcz i śnieg przy odpowiednim doborze materiału. Dlatego obwieszane są nimi elewacje domów, rozciągane są nad ulicą, autostradą. Wszystko to składa się na opłacalny nośnik reklamowy. Relatywnie niskim kosztem reklamodawca może podnieść swoje rankingi do bardzo wysokich poziomów, wielokrotnie docierając do odbiorców w krótkim czasie. Wrażenie potęgują również niekonwencjonalne metody stosowane w reklamie zewnętrznej.

I wreszcie, podczas gdy inne nośniki reklamy muszą znaleźć drogę do konsumenta, reklama zewnętrzna wpływa na ludzi podczas zakupów, pracy i zabawy, w dzień i w nocy, zwiększając zysk ze sprzedaży reklamowanych towarów. Zapewnia również większą stabilność obszarom biznesowym, takim jak hotele i motele, restauracje i parki rozrywki, biura podróży i warsztaty samochodowe. Drukarnia cyfrowa Weba stawia na jakość banerów wykorzystując do ich produkcji wysokiej jakości sprzęt drukujący oraz wysoką jakość materiałów. 

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności.