Pn.-Pt. 8:00-16:00 | Masz pytanie? zadzwoń! +48 570 240 980 | napisz info@webadruk.pl
Oklejanie samochodów – jak to się robi?

Oklejanie samochodów – jak to się robi? Zagadnienie związane z promowaniem Twojej firmy jest dla Ciebie bardzo istotne? Cały czas myślisz, co zrobić, by reklama była w miarę tania, a na dodatek efektywna? Aktualnie sporym zainteresowaniem cieszy się oklejanie samochodów. Jeśli masz zatem pojazd, to warto rozważyć ten wariant. Dlaczego? Okazuje się, że taka forma promocji ma rozmaite zalety. Sprawdź, jak oklejanie samochodów jest krok po kroku realizowane przez fachowców.

Reklama na samochodzie – dlaczego warto się zdecydować?

Do wyboru są obecnie rozmaite formy reklamy. Osoby, które szukają relatywnie taniego wariantu coraz częściej decydują się na oklejanie samochodów. Dlaczego? Taka forma promocji jest dużo tańsza w porównaniu z innymi opcjami. Poza tym tutaj mamy tylko jednorazowy wydatek. Nie trzeba zatem co miesiąc płacić np. za wynajęcie powierzchni reklamowej na budynku, billboardzie, czy tablicy ogłoszeniowej. Najważniejsze pytanie dotyczy jednak tego, czy taka forma reklamy jest w ogóle efektywna… Bez wątpienia to wariant pozwalający na ciągłą ekspozycję. Poruszasz się codziennie swoim samochodem na trasie od domu, mieszkania aż do własnej firmy? Dodatkowo co jakiś czas robisz kursy po innych miastach? W ten sposób reklama utrwala się w świadomości odbiorców. Chodzi o nazwę firmy, jej główne usługi, czy dane kontaktowe (dużo zależy tutaj od tego, co znajdzie się na Twoim samochodzie) itp. Eksperci twierdzą, że taka reklama jest skuteczna, ponieważ zainteresowani Klienci w razie czego chętnie decydują się na konkretną firmę, z którą tak naprawdę mają styczność dzień po dniu. Niektóre osoby obawiają się, czy taka forma promocji jest w ogóle trwała… Masz podobne wątpliwości w tym temacie? Na szczęście są one bezzasadne! Oczywiście, dobrze byłoby zdecydować się na porządny podmiot, który się tym zajmuje. Firma WEBA ma ponad 30 lat doświadczenia i stosuje tylko nowoczesne materiały oraz sprawdzone techniki. Warto podkreślić, że oklejanie samochodów jest wykonywane zgodnie z wysokimi standardami. Dzięki temu taka forma promocji jest solidna, odporna oraz trwała. Co ciekawe, zastosowanie reklamy na samochodzie przy okazji… chroni też lakier. Równie istotne jest to, że ta promocja jest bardzo uniwersalna. Dzięki niej możesz trafić do szerokiego grona odbiorców, co w niedalekiej przyszłości powinno przełożyć się np. na większe zainteresowanie świadczonymi przez Ciebie usługami.

Jak w praktyce przebiega oklejanie samochodów?

Profesjonalna firma WEBA (działająca na rynku już od 1992 roku) gwarantuje Klientom najwyższy poziom, jeśli chodzi o jakość. Nie byłoby to możliwe bez odpowiednio wykwalifikowanego personelu. Bardzo ważne są także nowoczesne technologie oraz korzystanie z odpowiednich maszyn i akcesoriów. Na pewno nie można zapominać o projekcie. Klient powinien dokładnie określić, czego oczekuje. Oferta firmy WEBA jest tutaj bardzo urozmaicona. Warto się z nią zapoznać, a następnie wybrać dla siebie coś odpowiedniego. W razie czego zawsze możesz liczyć na wsparcie ekspertów w trakcie podejmowania ostatecznych decyzji. Dobry projekt to połowa sukcesu. Potem należy przygotować samochód. Nie obejdzie się bez dokładnego umycia wozu. Trzeba pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń itp. Następnie auto powinno być dokładnie odtłuszczone. Po co stosuje się takie praktyki? Jest to kluczowe, żeby fachowcy mogli bez problemu przykleić folie samochodowe np. z logo konkretnej firmy Klienta. Klej powinien się dobrze trzymać. Dzięki temu ta forma promocji będzie skuteczna i odpowiednio solidna. Potem eksperci przystępują do właściwego oklejania. Warto wspomnieć tutaj o jednej rzeczy. Jeśli zdecydujesz się na oklejanie samochodów, to potem należy unikać myjni automatycznych. Wszystko dlatego, że folia może być np. nieco poszarpana przez ostro działające szczotki. W takim położeniu lepiej zdecydować się na mycie własnoręczne lub ewentualnie myjnie bezdotykowe.

Profesjonalne firmy oferują rozmaite usługi

Podmiot WEBA bardzo fachowo podchodzi do tego zagadnienia. Klienci mają bowiem do dyspozycji uniwersalne usługi. Na aucie może być zatem logo firmy Klienta i dane kontaktowe. Dla ekspertów z WEBA żadnego problemu nie stanowi pokrycie praktycznie 100% konkretnego wozu daną reklamą. Klienci mogą swobodnie zdecydować się na rozmaite grafiki, zastosowane materiały, czy dostępne technologie. Co jest najczęściej wybierane przez osoby zainteresowane tym zagadnieniem? Chodzi o grafikę wyciętą z folii samoprzylepnej. Taka forma reklamy jest nie tylko efektywna, solidna, ale także relatywnie tania, co ma znaczenie dla wielu osób. Dodatkowo Klienci nie muszą długo czekać na efekty pracy, ponieważ fachowcy zajmują się tym tematem bardzo szybko. W razie czego ta reklama może być wyjątkowo łatwo oraz szybko usunięta z pojazdu. Warto dodać, że jest ona dostępna w różnych kolorach. Zależy Ci na idealnym odwzorowaniu projektu? W takim razie dobrym wyborem będzie grafika wydrukowana na folii. Dzięki temu można swobodnie ulokować na aucie fotkę albo rozmaite elementy graficzne itp. W ofercie firmy WEBA znajdują się także folia drukowana, dziurkowana z nadrukiem (OneWayVision) i precyzyjnie wykonana grafika na folii magnetycznej.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności.