Pn.-Pt. 8:00-16:00 | Masz pytanie? zadzwoń! +48 570 240 980 | napisz info@webadruk.pl
Ile trwa oklejanie szyb?

Ile trwa oklejanie szyb? Sklep zaczyna się od witryny, która ma za zadanie zmienić przechodniów w odwiedzających lub lepiej w kupujących. To rodzaj reklamy zewnętrznej, pozwala na doskonale zaprezentowanie towarów i usług i jest wykorzystywany także w bankach, restauracjach oraz punkach usługowych. Najważniejszą rzeczą w sztuce dekorowania okien, jak w całej sztuce dekoracji, jest smak. Drugie miejsce zajmuje profesjonalizm i obecność pomysłu. Wszystkie te składniki razem stanowią podstawę dobrze oklejonych szyb folią.To nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie do aktualizacji i zachowania koloru konstrukcji, a także doskonały sposób na przekształcenie witryn w nośniki reklamowe. Ile trwa oklejanie szyb? To proces złożony a czas jego realizacji zależy od kliku czynników.

Jaki jest cel oklejania szyb folią?  

Pierwszym krokiem do udanego biznesu jest dobry projekt i kompetentna dekoracja sklepu lub innej placówki. W ludzkim mózgu informacje wizualne są przyswajane i zapamiętywane znacznie lepiej i szybciej. Oznacza to, że decyzja o zakupie podejmowana jest na podstawie tego, co zobaczyli i wytworzonego ogólnego wrażenia. Kolorystyka i indywidualność w połączeniu z przejrzystością to kochają klienci. Jeśli wizytówka przyciąga, jeśli wzbudza zainteresowanie, to osoba na pewno odwiedzi sklep. Jeśli projekt oklejenia szyby zostanie zapamiętany i stanie się wizytówką sklepu czy banku, to jest to 100% sukces.

Kontaktując się z drukarnią wielkoformatową uda się otrzymać wysokiej jakości oklejenie witryn, a także kompleksowe doradztwo w zakresie procesu pracy oraz nieograniczony wybór rodzaju folii (wycięta ploterem, kryjąca, dziurkowana) oraz jej koloru. Świetnym sposobem na zareklamowanie produktu lub usługi i zwrócenie uwagi na promocje jest umieszczenie obrazów i tekstu w witrynie. Proces oklejania zajmuje odpowiednią ilość czasu i nie wymaga dużych inwestycji, a firma może długo cieszyć się opiniami odbiorców. Skuteczna reklama nie musi być droga.

Doskonałym przykładem jest oklejanie witryn folią. Piękna witryna przyciąga uwagę przechodniów, zwiększa widoczność i frekwencję placówki i zachęca do wejścia. Wraz z tym rosną zyski i świadomość marki. Dziś szeroka gama usług projektowych daje możliwość stworzenia niepowtarzalnego wyglądu każdej witryny. Kolorowa, nie tylko efektowna, ale i doskonale zapamiętywana okleina na szybie to główny cel kompetentnego projektanta. Aby osiągnąć taki wynik, profesjonaliści drukarni dysponują arsenałem produktów do kreowania indywidualnego stylu placówki oraz jego okna.

Ile trwa oklejanie szyb?

Proces naklejania folii na szyby wymaga specjalnego przygotowania. Niestosowanie się do technologii może spowodować uszkodzenie nadruku, powstawanie zmarszczek, pęcherzyków powietrza, a nawet uszkodzenie szkła. Aby uniknąć niepożądanych konsekwencji, klienci drukarni zamawiają kompleksową usługę – projektowanie grafiki, drukowanie i oklejanie witryn. W zależności od rozmiaru i kształtu okleiny cały proces przebiega w kilku etapach. Czas trwania produkcji folii do oklejania szyb wynosi najczęściej kilka dni (do 7 dni). Natomiast sam proces oklejania szyb może trwać kilkanaście godzin. Jest to uzależnione od wielkości powierzchni, im większa tym czas na wykonanie usługi będzie dłuższy. Dokładne informacje są podawane po zapoznaniu się specjalistów ze specyfiką zamówienia.   

Dlaczego warto zamówić oklejanie szyb?

Oklejanie witryn to opłacalna inwestycja w rozwój biznesu, która z pewnością przyniesie pożądany efekt – zapewni szybki wzrost sprzedaży, przyciągnie nowych klientów i partnerów biznesowych oraz podkreśli wizerunek firmy.

Ale są inne powody, aby zamówić oklejanie szyb witryny:

  • Spektakularny design. Wysokiej jakości oklejenie folią zdobi budynek, uatrakcyjnia go i wzbudza zainteresowanie przechodniów. Piękne kolorowe obrazy naniesione na powierzchnię nośnika reklamowego mimowolnie przyciągają wzrok i zapadają w pamięć.
  • Trwała folia. Oklejanie witryn odbywa się za pomocą wysokiej jakości folii, która jest niezawodnym i trwałym materiałem, nie podlega wpływom zewnętrznym.

Jak przebiega proces oklejania szyb?

  • Przygotowanie powierzchni – czyszczenie szkła z brudu, kurzu itp.
  • Naklejanie folii za pomocą specjalnego narzędzia.
  • Korekta położenia folii na powierzchni, wygładzenie fałd i zmarszczek.

Ze względu na specyfikę materiału oklejanie szyb odbywa się o każdej porze roku, zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Witryny typu otwartego to takie, gdy przechodzień może zobaczyć cały sklep przez szybę. W ten sposób klient jest wpuszczany do sklepu jeszcze zanim zdecyduje, czy wejść, czy nie.

Witryna typu zamkniętego to taka, gdy jest oddzielona specjalną przegrodą i przechodnie nie mogą zobaczyć wnętrza sklepu.Tutaj nacisk kładziony jest na okno, w którym powinna być umieszczona ekspozycja, dająca wrażenie całego sklepu. Ogólny styl takich witryn po prostu musi pasować do wystroju wnętrza placówki.

Dekorując witrynę za pocą oklejania, zawsze trzeba pamiętać, aby projekt przygotowali doświadczeni graficy z dobrym gustem, wyobraźnią i wyczuciem proporcji. Konieczne jest dobre światło, od tego w dużej mierze zależy wrażenie, że wizytówka przyciągnie potencjalnego nabywcę.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności.