Pn.-Pt. 8:00-16:00 | Masz pytanie? zadzwoń! +48 570 240 980 | napisz info@webadruk.pl
Fototapety w branży reklamowej

Fototapety w branży reklamowej. Fototapeta to idealny materiał do realizacji najbardziej kreatywnych pomysłów w aranżacji wnętrz. Można ją wykorzystać zarówno do dekoracji wnętrz przestrzeni publicznych (klubów, restauracji, biur), jak i do podkreślenia indywidualności dekoracji mieszkania. Pomagają podkreślić projekt, poszerzyć przestrzeń, stworzyć atmosferę. Fototapety w branży reklamowej odnoszą sukcesy, ponieważ w niezwykle estetyczny sposób przekazują treści skierowane do potencjalnego klienta. To produkty wysokiej jakości będące uzupełnieniem każdej kampanii reklamowej. Fototapety dla skutecznej reklamy można zamówić w drukarni cyfrowej WEBA, która do ich stworzenia wykorzystuje innowacyjną technologię druku lateksowego, osiągając ostrość obrazu i trwałość kolorów.

Fototapety w branży reklamowej

Prowadząc kampanię reklamową można wykorzystywać banery na elewacje i fasady budynków oraz fototapety do wnętrz, aby stały się efektywnym rodzajem promocji. Jeśli chcesz, aby wnętrze Twojej firmy było atrakcyjne i stylowe, niosło oczekiwany przekaz wybierz fototapety, na ściany które doskonale sprawdzają się w biurach, restauracjach, hotelach itd. Tak niezwykłe tapety z efektem trójwymiarowości szybko pomogą przekształcić przestrzeń, czyniąc ją wyjątkową. Dzisiaj nowoczesna technologia dosłownie jest gotowa zdziałać cuda.

Zdjęcia wolumetryczne, dzięki zastosowaniu innowacji, wyglądają jak najbardziej realistycznie. Zastosowanie fototapety w branży reklamowej to jeden z czynników marketingu i nie wyklucza wprowadzanie innych. Wielu przedsiębiorców wprowadza fototapetę do siedziby swojej firmy jako uzupełnienie promocji. Jeżeli jesteś zainteresowany nowoczesną formą reklamy swojego produktu lub usługi skontaktuj się z drukarnią WEBA, zamów fototapetę według indywidualnego projektu na wymiar lub skorzystaj z wzoru dostępnego w galerii.

Fototapety dla branży reklamowej zapewniają w wiele korzyści:

 • Największy wybór możliwości projektowych.
 • Wysokie wskaźniki odporności na zużycie.
 • Bezpieczeństwo środowiska, nieszkodliwe dla zdrowia.
 • Silny przekaz reklamowy, zapadający w pamięć.

Obserwator nie od razu zdaje sobie sprawę, że grafiki nie wychodzą poza ścianę. Płaski obraz jest postrzegany jako żywy. Zdjęcie na ścianie to zaawansowany technologicznie rysunek wykonany przy użyciu wysokiej jakości tuszy i trwałej podstawy. Możesz zakupić takie rozwiązanie w oparciu o skorzystanie z usług drukarni cyfrowej.

Sfera zastosowania fototapety dla branży reklamowej

Dziś takie produkty można znaleźć w takich placówkach jak:

 • Restauracje, bary.
 • Hotele.
 • Salony urody.
 • Instytucje edukacyjne.
 • Przychodnie lekarskie.
 • Galerie handlowe.
 • Placówki rozrywkowe.

Fototapety są popularne w branży reklamowej, nałożone na ścianę przyciągają dużą liczbę potencjalnych klientów. To piękne, spektakularne i niestandardowe rozwiązanie. Z pomocą fototapety najlepiej zaprezentujesz produkt lub usługę, jest ona w stanie zrobić prawdziwy efekt obecności. Spełnia swoje zadanie promocyjne, jeżeli zostanie przyklejona na ścianę recepcji, w sali konferencyjnej czy w gabinecie szefa. Również sklepy chętnie sięgają po taki nośnik reklamowy wybierając adekwatny projekt. Zadaniem branży reklamowej jest zaistnienie w świadomości odbiorców, dlatego obecnie fototapeta cieszy się tak dużą popularnością. Wystarczy nanieść na jej powierzchnię logo firmy bądź też inną formę identyfikacji wizualnej i efekt promocyjny zostaje osiągnięty. Weba stworzy fototapetę, która sprawi, że odmienisz wnętrze swojej firmy na lepsze.

Rodzaje fototapet w branży reklamowej

Drukarnia cyfrowa Weba do wykonania fototapet dla branży reklamowej wykorzystuje druk lateksowy, który jest ekologiczny i trwały. Takie produkty nie wydają nieprzyjemnego zapachu i są bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ stosowane są certyfikowane bezwonne atramenty. Dostępne są fototapety samoprzylepne które można wykorzystać do dekoracji gładkich powierzchni i taką formę reklamy można nakleić na szkło, gładkie płyty, drzwi. Świetnie nadaje się do reklamowania restauracji, sklepów, salonów kosmetycznych. Drukarnia oferuje wydruki laminowane zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Można wybrać laminowanie: matem lub błyskiem. Specjalna fototapeta posiada dużą siłę klejenia i może być wykorzystywana nie tylko na ścianach wewnętrznych, ale również zewnętrznych, ponieważ malowana jest farbami z lateksem.

Innym rodzajem fototapet dla branży reklamowej jest poliestrowa tkanina samoprzylepna do wielokrotnego przyklejania i odklejania. Odpowiednia na ściany, drzwi nie niszcząca powierzchni. W działaniach marketingowych jest wykorzystywana np. w przedszkolach i żłobkach. Również fototapeta flizelinowa jest bardzo wytrzymała i doskonale sprawdza się w branży reklamowej.

Fototapeta na papierze lateksowym nie powoduje odkształcania w czasie naklejania a jej gładka powierzchnia oddaje niezwykle realistyczny obraz. Udaje się uzyskać doskonałe oddanie kolorów. Natomiast fototapeta winylowa na nośniku flizelinowym jest odpowiednia do nanoszenia na ściany i powoduje fotorealistyczną jakość druku, jest odporna na zarysowania i szybkoschnąca. Posiada system ochrony przeciwbakteryjnej co jest bardzo istotne dla branży reklamowej.

W zależności od tego jaki wizerunek firmy chcemy stworzyć trzeba wybierać odpowiednie wzory fototapet. Od tego będzie zależeć z czym będzie kojarzona firma i jakie emocję będą wywołane u ludzi, którzy ją odwiedzą. 

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności.