Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

       |     

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       |     

masz pytanie? 
zadzwoń!
  
+48 607 409 590

Oklejanie witryn sklepowych - jak to zrobić dobrze?

witryna sklepowa

Witryny sklepowe to przestrzeń, którą można kreatywnie wykorzystać do działań reklamowych. Ciekawe grafiki przyciągną wzrok odbiorców i zachęcając potencjalnych klientów do zakupów. Warto jednak pamiętać, że tylko profesjonalnie zaprojektowana aranżacja witryny pozwoli wyróżnić się w przestrzeni miejskiej, stając się najlepszą wizytówką sklepu, a także punktów usługowych czy siedzib firm. Na co zatem zwracać uwagę, decydują się na oklejenie witryny sklepowej?

Druk lateksowy: specyfika, zastosowanie, zalety

druk lateksowy

Druk lateksowy to nowoczesna technologia druku wielkoformatowego umożliwiająca drukowaniu na szerokiej gamie mediów. Obecnie zyskuje coraz większą popularność, głównie ze względu na fakt, że jest to metoda ekologiczna i całkowicie bezpieczna zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego.

Szerokie zastosowanie druku cyfrowego

Kiedy liczy się czas - druk cyfrowy nie ma sobie równych. Szybkość realizacji to główna ale nie jedyna zaleta. Ta technologia zapewnia wiele dodatkowych korzyści, które są coraz częściej doceniane przez użytkowników.

Do jakich zastosowań nadaje się druk UV?

druk uv

Technologia druku UV pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, ale bardzo szybko okazała się niezastąpiona w przypadku różnorodnych zastosowań. Druk UV może być obecnie wykorzystany niemal w każdej dziedzinie.

Z naszego artykułu dowiesz się, kiedy warto wykorzystać potencjał, jaki daje druk UV i jakie korzyści zapewnia ta technologia.

Druk wielkoformatowy - specyfika i zastosowanie

druk wieloformatowy

Druk wielkoformatowy to nowoczesna forma druku cyfrowego, która obecnie znajduje powszechne zastosowanie przede wszystkim w reklamie outdoorowej. Za sprawą zaawansowanych technologii drukarnie realizują wydruki na dużych powierzchniach, takich jak np. banery reklamowe. Jednocześnie jakość wielkopowierzchniowych wydruków jest bardzo wysoka, zarówno pod kątem kolorystyki, jak i ostrości grafik czy napisów. Dzięki temu ta forma drukowania sprawdza się doskonale do przygotowywania materiałów reklamowych, których celem jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.